Pildyti paraišką

Vardas
El. paštas
Telefonas
Paskolos suma
Paskolos terminas
 
 
Pradžia
Refinansavimas
Apie mus
Kodėl verta?
Kontaktai
 
 

Refinansavimas


Kredito unijoje „Sostinės kreditas“ siūlo refinansavimo paslaugas tiems, kurie jau susidūrė su ilgalaikiais ir/ar trumpalaikiais kreditais bei nori padengti esamas skolas. Besikreipiantiems stengiamės pasiūlyti finansinių srautų subalansavimo būdus, sumažinant palūkanų naštą ir/ar pratęsti paskolos(-ų) grąžinimo terminus.

Šiomis dienomis ypač daug žmonių yra įkliuvę į vadinamųjų greitųjų kreditų spąstus. Net ir pasiėmusiems mažas paskolas tenka mokėti milžiniškas palūkanas, delspinigius, galiausiai ir didžiules baudas. Pasitaiko atvejų, kuomet vienas asmuo tampa skolingas net keliems kreditoriams, kurių kiekvienas taiko griežtas sankcijas, tuomet vos kelių šimtų litų paskola per trumpą laikotarpį gali virsti net keliais tūkstančiais.

Kredito unija „Sostinės kreditas“ ragina nedelsti ir refinansuoti susikaupusias skolas, mokėti mažesnes palūkanas, nusistatyti pastovų grafiką ir subalansuoti mėnesines išlaidas.
Kreipkitės į mus jau šiandien – nedelskite daugiau nei dienos - mes padėsime išspręsti Jūsų bėdas!

KAIP REFINANSUOTI ESAMAS SKOLAS KREDITO UNIJOJE „SOSTINĖS KREDITAS“?

Kreipkitės į mus dėl paskolos refinansavimui – tiesiog užpildykite trumpą paraišką šiame tinklapyje. Mes su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.
 
Nedelskite – refinansavę paskolas “Sostinės kredite” tikrai sutaupysite!


Kaip gauti Paskolą?


Užpildykite trumpą paraiškos formą
Mes su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą
Pasirašome sutartį ir išmokame pinigus
     Kaip gauti paskolą?

Kredito unijoje “Sostinės kreditas” paskolą gauti galima greitai ir be didelių formalumų. Galite pradėti jau dabar:
• Tereikia užpildyti trumpą paraišką paskolai gauti. Tai truks vos keletą minučių.
• Kredito unijos paskolų vadybininkai peržiūrės Jūsų pateiktą informaciją. Netrukus su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą.
• Tarpusavyje suderinę salygas, pasirašysime sutartį mūsų buveinėje ir tą pačią dieną išmokėsime pinigus.

Visuomet dirbame operatyviai!
 
     

Klientų atsiliepimaiAstaTurėjau kelias vartojimo paskolas. Taip pat nuolat naudojausi greitųjų kreditų paslaugomis. Visa tai slėgė tiek finansiškai, tiek morališkai. Kredito unijos paskola labai padėjo!
 

VladimirasGaliu drąsiai pasakyti, kad unijos paskola man padėjo išsaugoti būstą. Buvau įklimpus į skolų liūną, na o dabar pradėjau naują gyvenimą.
 

LoretaRefinansavau gana didelę vartojimo paskolą. Palūkanos sumažėjo beveik dvigubai, o paskolos terminas buvo ženkliai pratęstas. Tikrai padėjo!
 
 


Vartojimo kreditas neduoda ramybės? Didelės mėnesinės įmokos? Vartojimo kreditai šiandien yra viena aktualiausių problemų, vartojimo paskolos su didelėmis palūkanomis kartais sukelia didelių finansinių sunkumų net dideles pajamas uždirbantiems žmonėms. Matydami tokią situaciją, siūlome savo paslaugas:

Paskolu refinansavimasilgalaikes paskolos skirtos jūsų turimų įsipareigojimų padengimui. Tai turimų paskolu perkreditavimas. Perkreditavimas leidžią apjungti jūsų turimus įsiskolinimus, ar tai būtų vartojimo paskola ar ilgalaikis kreditas. Padengus visus jūsų įsiskolinimus, apskaičiuojame naują mėnesinę įmoką, ilgalaikė paskola nuo šiol bus tik mūsų ir jūsų reikalas. Refinansavimasgali padėti jums sutaupyti.
refinansavimas.