Pildyti paraišką

Vardas
El. paštas
Telefonas
Paskolos suma
Paskolos terminas
 
 
Pradžia
Refinansavimas
Apie mus
Kodėl verta?
Kontaktai
 
 

Kodėl verta?


Geros paskolų kainos! Refinansavimo paskolos kredito unijoje “Sostinės kreditas” vos tik nuo 7 % metinių palūkanų. Maksimali palūkanų norma -  14 %. Paskolos išdavimo mokestis – 1 %. Su mumis nepatirsite jokių paslėptų mokesčių ir išlaidų. 

Operatyvumas – pagrindinis refinansavimo paskolos kredito unijoje “Sostinės kreditas” privalumas. Kai mokate dideles palūkanas – kiekviena diena brangi. Mes dirbsime greitai, kad Jūs kuo greičiau refinansuotumėte savo įsipareigojimus ir sutaupytumėte kartu su “Sostinės kreditu”. Atsakymą dėl kreditavimo turėsite per 24 valandas. 

Paskolų grąžinimo terminas – net iki 30 metų! Ilgas paskolos terminas leis sumažinti periodines paskolos įmokas. Paskolą išmokėsite po truputi, neapsunkindami savo finansinės padėties.


Kaip gauti Paskolą?


Užpildykite trumpą paraiškos formą
Mes su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą
Pasirašome sutartį ir išmokame pinigus
     Kaip gauti paskolą?

Kredito unijoje “Sostinės kreditas” paskolą gauti galima greitai ir be didelių formalumų. Galite pradėti jau dabar:
• Tereikia užpildyti trumpą paraišką paskolai gauti. Tai truks vos keletą minučių.
• Kredito unijos paskolų vadybininkai peržiūrės Jūsų pateiktą informaciją. Netrukus su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą.
• Tarpusavyje suderinę salygas, pasirašysime sutartį mūsų buveinėje ir tą pačią dieną išmokėsime pinigus.

Visuomet dirbame operatyviai!
 
     

Klientų atsiliepimaiAstaTurėjau kelias vartojimo paskolas. Taip pat nuolat naudojausi greitųjų kreditų paslaugomis. Visa tai slėgė tiek finansiškai, tiek morališkai. Kredito unijos paskola labai padėjo!
 

VladimirasGaliu drąsiai pasakyti, kad unijos paskola man padėjo išsaugoti būstą. Buvau įklimpus į skolų liūną, na o dabar pradėjau naują gyvenimą.
 

LoretaRefinansavau gana didelę vartojimo paskolą. Palūkanos sumažėjo beveik dvigubai, o paskolos terminas buvo ženkliai pratęstas. Tikrai padėjo!
 
 


Vartojimo kreditas neduoda ramybės? Didelės mėnesinės įmokos? Vartojimo kreditai šiandien yra viena aktualiausių problemų, vartojimo paskolos su didelėmis palūkanomis kartais sukelia didelių finansinių sunkumų net dideles pajamas uždirbantiems žmonėms. Matydami tokią situaciją, siūlome savo paslaugas:

Paskolu refinansavimasilgalaikes paskolos skirtos jūsų turimų įsipareigojimų padengimui. Tai turimų paskolu perkreditavimas. Perkreditavimas leidžią apjungti jūsų turimus įsiskolinimus, ar tai būtų vartojimo paskola ar ilgalaikis kreditas. Padengus visus jūsų įsiskolinimus, apskaičiuojame naują mėnesinę įmoką, ilgalaikė paskola nuo šiol bus tik mūsų ir jūsų reikalas. Refinansavimasgali padėti jums sutaupyti.
refinansavimas.